ADSW

ADSW to agencja detektywistyczna z Krakowa, która łączy doświadczenie z innowacyjnymi metodami, posiadamy m.in. Świadectwo Kwalifikacji Zawodowego Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych

VLOS-BVLOS-INS

Prowadzimy działania z zakresu typowej detektywistyki (sprawy kryminalne, obserwacja osób, odzyskiwanie danych, sprawy rozwodowe, badanie przeszłości, analiza wiarygodności, pomoc prawna i wiele innych)

Agencję Detektywistyczną ADSW tworzą wspólnie licencjonowani detektywi, służby porządku publicznego, prawnicy, adwokaci, psycholodzy, technicy i informatycy co pozwala podejmować się realizacji szerokiej gamy zleceń detektywistycznych.

Renomę naszą Agencji zawdzięcza ponad dekadzie obecności na rynku, doświadczeniu i poszukiwaniu nowych, satysfakcjonujących rozwiązań.

Świadczymy również zaawansowane usługi dotyczące sieci internetowej. Bardzo ważną częścią naszej działalności jest zarówno śledztwo w sieci jak i kontrola i zapewnienie bezpieczeństwa nieletnim w świecie wirtualnym.

 

Zapraszamy do współpracy

AGENCJA ADSW

ADSW/Gwarancja bezpieczeństwa

ADSW działa na podstawie wpisu do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji oraz licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Wojewódzką policji, w awszelkie dzialania objete są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.